گروه شرکت های ( گنتاش ) در سال 1972 در منطقه ( منگن ) واقع در استان ( بلو ) ترکیه تاسیس شده اند و از سال 1991 وارد بورس اوراق بهادار استانبول شده و معامله می شوند.

اهداف این گروه مبتنی بر تمرکز کردن روی مسائلی همچون رضایتمندی مشتری ، نشان دادن رشد مشتری مستمر ، رقابت با پلت فرم های بین المللی با توجه به حساسیت های موجود نسبت به مسائل زیست محیطی و همچنین افزودن سرمایه برای کشور ترکیه بوده است.

این گروه با توجه به سهم قابل توجهی که در اقتصاد ترکیه و ایجاد اشتغال زایی در کشور داشته ، توانسته در این بخش پیشرو باشد. بدست آوردن گواهینامه ISO-9001- 2002 که یکی از شاخص های مهم کیفیت و استاندارد بین المللی است برای اقتصاد ترکیه بسیار مهم و قابل توجه می باشد.

پایبندی این گروه به این اصل است که کیفیت محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شود همواره تحت نظارت سازمان های بین المللی خواهد بود و تا زمانی که این شرکت قادر باشد محصولاتش را به دست مصرف کنندگان برساند ، محصولات این شرکت مشمول سرویس دهی و خدمات برتر پس از فروش خواهند بود.

شرکت گنتاش با توجه به نوع دیدگاه و اهدافش و استفاده از دانش و تجربه ی طولانی مدت در زمینه تولید محصولات با کیفیت از منابع جنگلها توانسته قدم های محکمی بسوی تبدیل شدن به یک نام تجاری ضروری و موفق جهت بهره برداری از این منابع بردارد و همچنین موقعیتش را به عنوان یک شرکت پیشرو بخصوص در زمینه تولید محصولات CPL و HPL و لمینت فشرده حفظ کرده است . قابل توجه است که این شرکت به عنوان اولین تولید کننده محصولات WERZALIT در ترکیه ، از معدود شرکت هایی است که این محصول را در دنیا تولید می کند.

طرح چوب
طرح رنگ
طرح فلز
طرح پرمیموم
طرح سنگ
enemad-logo