هایگلاس لوکس پنل (Luxe Panel)

هایگلاس لوکس پنل

شرکت تولیدی بازرگانی شهر چوب با برند لوکس پنل فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ در زمینه دکوراسیون داخلی و تولید کابینت های آشپزخانه ،پخش ورق های MDF و پخش انواع پروفیل های MDF شروع کرده است .
در اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ در منطقه جاجرود شهرک صنعتی سیاه سنگ اقدام به احداث کارخانه تولید ورق های هایگلاس در ابعاد مختلف با برند زیگما با دستگاه مدرن رولینگ پرس HESSAN نمود و پس از یکسال و نیم اقدام به تولید ورق های ملامینه سفید صابونی یک رو و دو رو در ابعاد۱/۸۳×۳/۶۶نموده است .
در حال حاضر این مجموعه قادر به تولید روزانه ۵۰۰ ورق هایگلاس و ۶۰۰ ورق MDF با روکش ملامینه می باشد .
از آنجاییکه در عصر حاضر تجارت سنتی به سرعت در حال تغییر است و جای خود را در آینده ای بسیار نزدیک به تجارت الکترونیک ( دیجیتال مارکتینگ ) می دهد این شرکت را بر آن داشت که با یک راهکار مناسب و برنامه ای جامع و مدرن اولین قدم را در عرصه اقتصاد و تجارت دیجیتال بردارد .
ما سعی کرده ایم در اولین گام مشکلات مصرف کننده های عزیز که به نوعی بازار هدف این مجموعه می باشند را از قبیل چند محل تهیه کردن کالا، پرداخت هزینه های اضافی ،کرایه بارگیری و … و دو رنگ بودن کالا که اغلب در ورق های هایگلاس این مشکل وجود دارد را شناسایی کرده و در اولین قدم با سرویس بسیار مناسب این مشکلات را مرتفع کرده و کالای با کیفیت را در اسرع وقت به دست مصرف کننده برسانیم .

کالکشن 2018
فهرست
enemad-logo