ام دی اف پانوتک

هایگلاس پانوتک (Pannotech)

شرکت پارسیان چوب در سال 1377 تاسیس و در زمینه توزیع مواد اولیه صنایع چوب شروع به کار نموده است. پس از کسب چند سال تجربه در این زمینه اقدام به واردات کالا از کشورهای مختلف نمود.

این شرکت با تکیه بر دانش- پشت کار- سرمایه گذاری و توانمندی نیروهای متخصص خود در صنعت چوب توانسته رشد چشمگیری داشته و بعنوان شرکت پیشرو در تامین مواد اولیه این صنعت به کار خود ادامه دهد و همواره کالاهای جدید و با کیفیت را به بازار ارائه نماید.

کسب عناوینی همچون بزرگترین شریک تجاری کمپانی معظمAGT برای سه سال متوالی( 2014, 2015, و 2016 )و دومین شریک تجاری کمپانی AGT در سالهای(2009 الی 2013) ، عضویت در هیئت مدیره بزرگترین سندیکای صنعت چوب کشور ،عضویت در هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان ایران، عضو اتاق فکر صنعت چوب کشور و شرکت در معتبرترین وقایع صنعت چوب بخشی از افتخارات کسب شده در این تجربه کاری محسوب می شود.

شرکت پارسیان چوب ، پس از سالها واردات ام دی اف از کشورهای مختلف ، اقدام به تاسیس کارخانه تولید ام دی اف هایگلاس با کیفیت اروپایی با دستگاه های تمام روباتیک در ایران نموده که موفقیت بزرگی در راستای اشتغال زائی و جلوگیری از خروج ارز کسب نموده است.

Collection 2020
Collection 2019
فهرست
enemad-logo