نوار پی وی سی پارس نوار (تارا)

پارس نوار (pars navar)

شرکت پارس متین نوار ایرانیان (پارس نوار) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ با واردات نوار لبه ملامینه و پی وی سی از شرکت Roma plastik ترکیه آغاز کرد و بعد از آن بصورت همزمان فعالیت خود را با شرکت Portakal ترکیه ادامه داد و از هر دو شرکت ترکیه ای اقدام به واردات نوار پی وی سی نمود . پس از چندی با توجه به نیاز بازار اقدام به واردات نوار PVC با برند Victor از کشور چین نمود و در نهایت با توجه به خودکفایی و عدم وابستگی به محصولات خارجی در این زمینه از سال ۱۳۹۰ اقدام به تاسیس کارخانه تولید نوار لبه پی وی سی نمود و نوارلبه این شرکت را با نام اختصاصی تارا (Tara) به بازار عرضه کرد . این شرکت سعی نموده است محصول خود را با بهترین کیفیت وارد بازار نماید تا کمترین مشکلی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد.

در اینجا لازم است برخی از ویژگی های نوار لبه پی وی سی تارا را یاد آور شد :

۱ تنوع اندازه شامل ضخامت و پهنای استاندارد در محدوده ذیل :
ضخامت از mm1 تا mm2 و پهنا از mm19 تا mm54

۲- چسبندگی با استحکام بسیار بالا و مقاومت نسبت به کشش برشی – خمشی بواسطه بهره گیری از بهترین پرایمر اروپایی که در سطح پشت نوار نقش فعال کننده چسب را ایفا می کند.

۳- همسان بودن رنگ زمینه طرح چاپی نوار با ضخامت بدنه ( اصطلاحاً مغز نوار ) با دانش فنی تطابق رنگ و رعایت اصول هموژن سازی

۴- عدم سفید شدن و یا رنگ پریدگی لبه کار پس از اعمال نیروهای دینامیک مانند پرداخت و یا فرزکاری

۵- انطباق شرایط تولید با شرایط جوی چهار فصل بر اساس روشهای استاندارد متعادل سازی و نیز کنترل درجه حرارت مواد اولیه و محصول با کلاسه بندی نوع و ضخامت آن می باشد

۶- امکان تحویل سریع نوار در سراسر کشور

نوار پی وی سی براق

نوار پی وی سی مات

فهرست
enemad-logo