سنگ کورین الجی (Hi-macs)

سنگ کورین ال جی (Hi-macs)

شرکت پرقدرت ال جی معروف به سنگ مصنوعی یا کورین ال جی با نام تجاری های مکس (Hi-macs) ، ۱۰ نمونه از تولیدات جدید خود را با عنوان تازه های هایمکس معرفی کرد.
این ۱۰ نمونه شامل پرطرفدارترین طرح ها و رنگ ها در سالهای پیش است، اما تفاوت عمده ی این طرح ها در بکارگیری ساده و مینیمال در فضاهای مدرن می باشند. حتما می دانید شرکت هولدینگ ال جی گروه تولید کننده سنگ مصنوعی خود را های مکس معرفی کرده است. کورین هایمکس در طرح های جدید، خود را موظف کرده تا برای هر یک از کدها یک نمونه اجرایی به نمایش بگذارد.
این نمونه های اجرایی شامل کانتر، دیوارپوش، صفحه های روی میز یا پیشخوان و یا حجم های تزئینی در قالب مجسمه ای یکپارچه و در عین حال بسیار مدرن، مینیمال و پارامتریک می باشند. محل اجرا و بکارگیری این متریال تقریبا نو به بازار آمده، که به نام کورین در ایران شناخته می شود و مشخصات ظاهری سنگ را دارند و در بسیاری از مقالات به نام سنگ مصنوعی خوانده می شوند هنوز برای عوام مورد سئوال است.
شرکت کورین الجی با انتشار نمونه تصاویر جرایی که در زیر می بینید فضای اجرای کورین را ۹۹% داخلی و استفاده در معماری داخلی و دکوراسیون معرفی می کند.

فهرست
enemad-logo